JeBulls Clan Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JeBulls Clan Server

Cs 1.6 Mac:95.173.174.189 Pro:212.174.223.136 Herkezi Bekleriz..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

awp o_O nEDir?

YazarMesaj
ThorDaGod
Moderatör
Moderatör
ThorDaGod

Rep : 3

awp o_O  nEDir? Empty
MesajKonu: awp o_O nEDir?   awp o_O  nEDir? I_icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 6:26 pm

Öncelikle awp oynuyorsak genelde belli başlı maplar vardır.Bunlar awp_india, awp_ battle, awp_dust vs. en sık karşılaştıklarımızdan.Ben size awp_india’dan bahsedeyim biraz.Bu oyunda iyi olmak istiyorsan map’ı tanımak çok önemli bunu da başta belirtmiş olayım.
Awp kullanamıyorum, ne yapabilirim ?
Söyleyeceklerimi dinle :p
awp_india’yı anlatsana bana ?
awp_india ufak tefek tam awp kasmalık bir yerdir.İçinde kutular vardır, bir tane tam ortada köprümüz vardır diyeyim ne diyeceğimi bilemedim .
ee nasıl kasacam burada ben ?
Şimdi geldik awp kullanma tekniklerine, ben awp_india üzerine anlatacağım fakat diğer maplarda da kullanabilirsiniz bu söylediklerimi.
1)Öncelikle zoom açıp beklemeyin.Bir vurursunuz iki vurursunuz böyle ama üç olmaz işte.Ayrıca serverdakilerden de küfür yemeniz mümkündür, ya da “lamer” lakabı
2)Ateş ettikten sonra bekleme yapmayın, Q tuşu ile bıçak-awp hızlı hızlı değişin.Hız çok önemli..
3)Bu map’ta duck yapmanız sizin için olumlu bir etken, rakibin ettiği ateşler ıskalasın sizii..
4)Bu map’ta olabildiğince hızlı olarak karşıya geçmeye çalışın, rakip seri değilse atıyorum 10 kişi var 5′ini alırsınız.Tabi hızlı olcam derken “acele giden ecele gider” sözünü unutmayın :p
5)Ses kasmak Cs’de vazgeçilmezdir.Rakibin ayak seslerini dinleyin mümkünse bir kulaklığınız olsun iyi oynamak istiyorum diyosanız.
6)Gerisi de sizin marifetlerinize kalmış, rakibin nerelerden çıkabileceğini’de tahmin ederseniz daha başarılı olursunuz
https://jebulls.yetkin-forum.com

awp o_O nEDir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bulmaca nedir
» Karikatür Nedir
» CFG NEDİR NE İŞE YARAR
» Sxe Nedir ? Neden Gereklidir ?
» Torrent Nedir nasıl Kullanılır