JeBulls Clan Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JeBulls Clan Server

Cs 1.6 Mac:95.173.174.189 Pro:212.174.223.136 Herkezi Bekleriz..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Set Alana Forumlardan Bİr Bilgi

YazarMesaj
ThorDaGod
Moderatör
Moderatör
ThorDaGod

Rep : 3

Set Alana Forumlardan Bİr Bilgi Empty
MesajKonu: Set Alana Forumlardan Bİr Bilgi   Set Alana Forumlardan Bİr Bilgi I_icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 6:46 pm

Konu Counter Strike 1.6 ' icin Fare ve kulaklık standartları nedir ?
ve sizin kulandığınız donanımlar nedir ?
Bu konunun cok faydalı olacığına inanıyorum.Bazı arkdaşlar iyi diye fare alıyor ve beyenmiyor bu sorunu kaldırmak icin yararlı olacakdır.
Kulandıgınız donanımların + ve - yönleri veya memlunsanız bunu belirtiniz.

CevapLAr

Fare: Logitech G5 / Razer Lachesis
Kulaklık: SteelSeries 3H
MousePad: SteelSeries QcK
Klavye: Microsoft Reclusa

Fare : Razer Deathadder
Pad : Razer Mantis Speed
Kulaklık : Steelseries 5H v2
Ses kartı : Creative X-FI Xtreme
Klavye : Microsoft Media

Fare: A4 Tech Op-620D (Çok kaliteli faredir 1.5 senedir bana dayanıyor )
Kulaklık: Mikado TD-2830 (Hakkında fazla bilgim yok ama 3 aydır sorun çıkarmadı )
Klavye: Logitech'in bir klavyesi (Bu klavyede çok sağlam, markasını bilmiyorum ama aşağıdaki resme benziyor ve yaklaşık 4.5 yıldır kullanıyorum (ilk klavyem) hala sapa sağlam )

Logitech G5 elime daha iyi oturuyor ama dm serverlardan çıkınca ellerim çok ağrıyor,Lachesis'i kullanamıyorum.Lachesis kötülemüyorum çok kaliteli bir mouse hem sağ hemde sol el kullananlar için yapılmış.G5 arkadaşıma satacağım zaten Razer DeathAdder satın alıcam.

Benimde Setİm JeBulls - ThorDaGod (KENDİ SET HAKKNDA YORUMU)
Fare - Razer DeathAdder v2 3500 dpi ( çok fena bir mous. eline tam oturyo .. Sağ ve Sol kol için kullanılır fiyatı 110-140 tl arasında)
Kulaklık - Razer Piranha (cok guzel kulaklık ama 10-12 saat kullanınca kulaklar yorulyo... 15 000 hz mikrofon war fiyatı 170-190 )
Pad - Kha Gamin Speed (gUZEL Bir pad ama sensivility en fazla 1.2 fiyat 20-40 ) PaD - Razer Mantis Control ( o da guzel sensivility 3.5 fiyat 35-50)
Bu seti Alınca Cok mutlu oldum. Eger Bir set yada CounteR Strike ilgili bırsey almak ıstyosanz Size bir site weriym garcekten cok guvenli
http://www.gameekstra.com/
B
https://jebulls.yetkin-forum.com

Set Alana Forumlardan Bİr Bilgi
1 sayfadaki 1 sayfası